Kompleksowe wsparcie projektowe inwestycji elektroenergetycznych
dla obiektów produkcyjnych i przemysłowych

Podejmujemy się kompleksowych realizacji z branży elektroenergetycznej, gdzie każda nowa współpraca jest skierowana na wspieranie w tworzeniu i realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych poprzez rozwiązywanie problemów w zakresie instalacji obiektowych. Firma ELMIR Lubliniec oferuje szeroki zakres usług w projektowaniu i zarządzaniu projektami oraz inwestycjami dla obiektów budowlanych, w zakresie branży elektrycznej, teletechnicznej, sanitarnej, systemów bezpieczeństwa, klimatyzacji, wentylacji oraz automatyki.

Kompleksowo konsultujemy, realizujemy i sporządzamy w Lublińcu oraz na terenie całej Polski projekty instalacji elektrycznych, projekty systemów bezpieczeństwa, projekty systemów klimatyzacji, projekty instalacji fotowoltaicznych, projekty instalacji logistycznych, projekty systemów wentylacyjnych, projekty instalacji sanitarnych oraz projekty instalacji grzewczych.

Nadzór i realizacja całego procesu inwestycyjnego

Konsultujemy oraz proponujemy optymalne rozwiązania w kwestiach instalacji branżowych. Przygotowujemy pełną dokumentację projektową aktywnie uczestnicząc w procesie koncepcyjnym , funkcjonalnym oraz formalno-prawnym. Prowadzimy nadzór autorski i inwestorski na budowie na terenie powiatu lublinieckiego oraz w województwie śląkim oraz opolskim. W razie potrzeby realizujemy również inwestycje na terenie całego kraju, jak również w Niemczech. Zajmujemy się serwisem oraz konserwacją w trakcie eksploatacji zrealizowanej inwestycji.

Projekty instalacji elektrycznych

Osoby realizujące każde zlecenie to doświadczeni i certyfikowani projektanci, którzy mają wszelkie uprawnienia budowlane do realizacji projektów instalacji elektrycznych w Lublińcu oraz na terenie całej Polski. Stworzymy dla Ciebie projekt instalacji elektrycznej wraz z projektem sieci energetycznej dla dowolnego budynku i obiektu. ELMIR Lubliniec oferuje kompleksowe usługi związane z obsługą sieci energetycznej, a jedną z najczęściej wybieranych usług projektowych jest dokumentacja techniczna instalacji elektroenergetycznej..

Projekty systemów bezpieczeństwa

Projektowanie systemów przeciwpożarowych jest usługą, mającą na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom, znajdującym się w budynku, poprzez zminimalizowanie ryzyka wybuchu pożaru i rozprzestrzenienia się ognia. Jako firma ELMIR Lubliniec z wieloletnim doświadczeniem, wykonujemy kompleksowe projekty, w oparciu o potrzeby przedsiębiorców, warunki panujące w budynku, a także wiele innych aspektów, związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Wszystkie projektowane przez nas systemy przeciwpożarowe tworzymy w oparciu o aktualne przepisy prawne, obowiązujące w naszym kraju.

Projekty systemów klimatyzacji

Klimatyzacja zarówno w obiektach przemysłowych, jak i komercyjnych stała się od kilku lat podstawowym elementem niemal każdej inwestycji. Coraz cieplejszy klimat w naszym kraju sprawia, że również klienci indywidualni montują klimatyzację w swoich domach i mieszkaniach. Stając naprzeciw tym trendom, od wielu lat realizujemy zarówno projektowanie i budowę systemów klimatyzacyjnych w dużych obiektach przemysłowych i komercyjnych, jak i indywidualne zamówienia klientów. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy szybkie efekty i pełną realizację przygotowanego projektu. Jako firma ELMIR z ponad 30 letnim doświadczeniem, angażujemy najnowsze rozwiązania i zapewniamy wsparcie w wyborze najlepszego systemu klimatyzacji.

Projekty instalacji fotowoltaicznych

Jako frima ELMIR z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi montażu fotowoltaiki dla przemysłu. Dzięki nam na budynkach wielu firm znajdują się przemysłowe panele fotowoltaiczne, które gwarantują właścicielom znaczne korzyści. W ramach naszej oferty proponujemy klientom zaawansowany, szczegółowy i spersonalizowany projekt instalacji fotowoltaicznej opracowywany na bazie wieloletniego doświadczenia, rzetelnej wiedzy oraz najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań. Jak firma ELMIR Lubliniec przygotujemy projekt każdej instalacji fotowoltaicznej. Oferujemy kompleksowe podejście w projektowaniu od opracowania koncepcji, przez uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą PPOŻ po przygotowanie najbardziej zaawansowanego projektu instalacji fotowoltaicznej.

Projekty automatyki przemysłowej

Z uwagi na wieloletnie oraz kompleksowe współprace z zakładami przemysłowymi, proponujemy wszelkie usługi z zakresu wsparcia nowoczesnych systemów sterowania, a więc także profesjonalne projektowanie automatyki przemysłowej i budynkowej. Zapewniamy w tym zakresie kompleksową obsługę, począwszy od koncepcji systemu po finalną realizację oraz serwis. Dysponujemy zespołem wysokiej klasy specjalistów w powiecie lublinieckim, których wieloletnie doświadczenie w realizacji tego rodzaju systemów dla małych i dużych firm gwarantuje najwyższe standardy usług.

Projekty systemów wentylacyjnych

Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa, projektowania, montażu i serwisu systemów wentylacji w lokalach handlowo-usługowych, wielkopowierzchniowych placówkach handlowych, biurowcach oraz pomieszczeniach biurowych, zakładach przemysłowych, lokalach gastronomicznych, placówkach medycznych, hotelach i pensjonatach, dużych obiektach sportowych, sale gimnastyczne, kluby fitness, basenach, pływalniach i ośrodkach SPA. Jako lider w powiecie lublinieckim wśród wykonawców systemów wentylacji przemysłowej obsługujemy instalacje różnego przeznaczenia. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje projektowanie wentylacji przemysłowej, dobór urządzeń, komponentów i podzespołów, montaż wentylacji w obiekcie oraz obsługę serwisową serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Projekty instalacji sanitarnych

Jedną z dodatkowych usług projektowych, realizowanych przez firmę ELMIR Lubliniec jest projektowanie sieci sanitarnych, w których skład wchodzą zarówno instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne, jak i gazowe zewnętrzne lub wewnętrzne. W tym zakresie dysponujemy obszerną, rzetelną wiedzą, dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, a także wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Jeśli chodzi o projektowanie sieci i instalacji sanitarnych, powiat lubliniecki jest głównym obszarem naszej działalności. Realizując Państwa zlecenia, przykładamy olbrzymią wagę do bezpieczeństwa i jakości wykonania, nie zapominając przy tym jednak o odpowiedniej analizie ekonomicznej oraz idącą w parze z nią optymalizacją kosztów. Dodatkowo warto także podkreślić, że nasze wsparcie oprócz przeprowadzenia wszelkich niezbędnych prac fizycznych uwzględnia również pomoc przy dopełnianiu wymaganych kwestii formalno-prawnych z organami administracji publicznej.

Projekty instalacji grzewczych

Zajmujemy się projektowaniem oraz realizacją instalacji grzewczych w zakresie instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłowni. Projekt instalacji centralnego ogrzewania poprzedzony jest obliczeniami strat ciepła dla danego budynku zarówno istniejącego jak i projektowanego. Dzięki temu możemy precyzyjniej określić moc cieplną jaka potrzebna jest dla danego obiektu, co przekłada się na zakup odpowiedniego źródła ciepła oraz odbiorników. Dokumentacja zapewni dokładną regulację instalacji oraz pracę przy jak najmniejszych oporach przepływu dzięki odpowiedniemu doborowi pomp obiegowych, średnic rurociągów, zaworów regulacyjnych, równoważących oraz termostatycznych. Proponowane przez nas rozwiązania są zoptymalizowane pod względem eksploatacyjnych oraz inwestycyjnym.

Projektowanie linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia (nN)
i średniego napięcia (sN)

ELMIR Lubliniec zajmuje się projektowaniem oraz realizacją nowych odcinków linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia (nN) i średniego napięcia (sN). Wśród lublinieckich zakładów przemysłowych oraz produkcyjnych znani jesteśmy z błyskawicznie prowadzonych postępowań w zakresie przebudowy linii kablowych i usuwaniu kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia terenu. Załatwiamy sprawy pozornie nie do załatwienia w tempie ekspresowym, będąc bezkonkurencyjni w powiecie lublinieckim oraz województwie śląskim. Doświadczenie, umiejętności oraz specjalistyczna wiedza naszej kadry pozwalają realizować nawet najbardziej skomplikowane inwestycje. Linie niskiego i średniego napięcia, zarówno kablowe i napowietrzne nie zawsze przebiegają w wymaganym miejscu. Niechciana linia możemy usunąć lub zmienić jej przebieg. Dodatkowo zajmujemy się kompleksowo dokumentacją projektową związaną z przebudową i wprowadzonymi zmianami, modernizacją oraz naprawami linii niskiego i średniego napięcia.

Najwyższy standard realizowanych projektów oraz inwestycji

Zależy nam na najwyższym standardzie naszych usług. Każda współpraca jest dla nas tak samo ważne. Wszelkiego rodzaju awarie i usterki mogą zostać naprawione tylko przez uprawnionych i wykwalifikowanych pracowników posiadających niezbędne uprawnienia. Podejmiemy się zaprojektowania i przebudowy nawet najtrudniejszych tematów inwestycyjnych w zakresie linii niskiego i średniego napięcia. Obszar działania firmy ELMIR Elektroenergetyka to Lubliniec, powiat lubliniecki, województwo śląskie i cała Polska.

Ponad 30 lat doświadczenia w branży najlepszą gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

Okresowe pomiary oraz przeglądy instalacji oraz systemów

Podejmiemy się stałej współpracy z instytucjami, zakładami produkcyjnymi, przedsiębiorstwami oraz zarządcami osiedli mieszkaniowych polegającej na systematycznych, cyklicznych i kompleksowych pomiarach oraz przeglądach całych sieci zasilających, systemów wentylacyjnych, klimatyzacji oraz systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem inwestycji, gdzie udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących nawiązania stałej współpracy. Warto postawić na bezpieczeństwo swoje oraz innych.

Projekty elektryczne dla obiektów produkcyjnych i przemysłowych

Projekty wykonywane przez nas, mają charakter kompleksowy. Zapewniamy obsługę już na pierwszych etapach przygotowywania inwestycji. Wykonujemy wielobranżowe projekty koncepcyjne i wykonawcze. Każde zlecenie stanowi dla nas okazję do przekucia naszego wieloletniego doświadczenia w nowe rozwiązania. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone metody i nowoczesne części i sprzęt, by przy każdym projekcie instalacji elektrycznych zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wykonania i bezproblemowe działanie każdej instalacji.

Projekty instalacji elektrycznych Lubliniec
Projekty systemów bezpieczeństwa Lubliniec
Projekty systemów klimatyzacji Lubliniec
Projekty systemów klimatyzacji Lubliniec
Projekty instalacji grzewczych Lubliniec
Projekty systemów wentylacyjnych Lubliniec
Projekty instalacji sanitarnych Lubliniec
Projekty instalacji grzewczych Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.