Wykonawstwo instalacji domofonowych
dla inwestycji usługowych, mieszkalnych i przemysłowych

Zajmujemy się instalacją, naprawą i konserwacją systemów domofonowych i widedomofonowych. Obsługujemy firmy, wspólnoty mieszkaniowe oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Nasz firma posiada duże doświadczenie w montażu i konserwacji systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Wykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe w budynkach jednorodzinnych, instalacje w budynkach wielorodzinnych, instalacje dla całego osiedla, instalacje domofonowe oraz kontrola dostępu w obiektach biurowych oraz modernizujemy stare instalacje wieloprzewodowe na nowe cyfrowe. Wszyscy użytkownicy posiadający już systemy domofonowe bądź wideodomofonowe mogą zwrócić się do nas o pomoc przy naprawie czy konserwacji. Stosujemy urządzenia sprawdzonych, rzetelnych i niezawodnych marek.

Systemy domofonowe

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży domofonów i wideodomofonów. Od początku istnienia naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne. Mając na celu przede wszystkim zaspokojenie potrzeb klienta i sprostanie jego oczekiwaniom naszym dążeniem jest stałe poszerzanie oferty i doskonalenie jakości wykonywanych usług. Nasza firma zapewnia Państwu fachowe doradztwo, szeroki asortyment produktów oraz profesjonalny montaż i serwis. Skorzystanie z naszej oferty jest gwarantem nie tylko wysokiej jakość świadczonych usług, ale także krótkich i dogodnych terminów realizacji oraz atrakcyjnych cen.

Projekty systemów bezpieczeństwa

Realizujemy usługi w zakresie montażu systemów domofonowych i wideodomofonowych, konserwacji, napraw oraz modernizacji wykonanych oraz istniejących systemów i całościowego projektowania i wdrażania z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Dysponujemy niezawodną i doświadczoną kadrą pracowników, którzy od 1991 roku radzą sobie z zakładaniem systemów zabezpieczeń mienia, a nasi instalatorzy posiadają licencję zabezpieczenia technicznego. Zapewniamy szybki kontakt z naszymi specjalistami, najwyższa jakość obsługi, miłą atmosferę podczas pracy z klientem, zwracamy zawsze uwagę na estetykę i niezawodność instalacji i zapewniamy również rozsądne ceny na konkurencyjnym rynku.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.