Dystrybucja oraz montaż systemów rekuperacji
dla budynków mieszkalnych i przemysłowych

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem rekuperatorów w Lublińcu oraz całym powiecie lublinieckim. Z przyjemnością pomagamy i udzielamy rad, jak prawidłowo użytkować rekuperację, aby służyła przez długie lata. Montaż rekuperacji to kompleksowa usługa dotycząca systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Projektujemy, wykonujemy instalacje oraz montujemy rekuperatory. Instalacje wykonujemy na produktach najlepszej jakości, zgodnie wszelkimi normami oraz projektem a sam montaż rekuperacji, dzięki doświadczonej kadrze, jest sprawnym procesem. poza montażem wentylacji mechanicznej w gotowym domu jesteśmy również dystrybutorem rekuperatorów.

Centrum rekuperacji w Lublińcu

ELMIR Lubliniec to firma, która już od ponad 30 lat istnieje na lublinieckim rynku. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie przygotowywania projektów wentylacji mechanicznej oraz fachowego jej instalowania. W naszej ofercie znajduje się również instalacja rekuperacji oraz gruntowe wymienniki ciepła. Mamy naprawdę bogate doświadczeniu w tej branży. Projektujemy i dobieramy centralę wentylacyjną w ten sposób, aby w pełni dostosować ją do charakteru i estetyki Państwa wnętrz. Wentylacja naprawdę może dobrze wyglądać!

Projektowanie oraz realizacja systemów rekuperacji

Nasza firma jest rekomendowanym instalatorem i serwisantem central wentylacyjnych. Cieszymy się wsparciem technicznym szeregu projektantów. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować najwyższą jakość usług, skuteczny montaż i profesjonalną obsługę klienta. Naszymi mocnymi stronami są też rzetelne wsparcie powykonawcze, konkurencyjne ceny oraz kompleksowy serwis gwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Klimatyzacja Lubliniec

ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.