Dystrybucja oraz montaż systemów wentylacji
dla budynków mieszkalnych i przemysłowych

Nasza firma ELMIR Elektroenergetyka realizuje inwestycje w zakresie wentylacji w Lublińcu oraz całym województwie śląskim oraz opolskim. Oferujemy montaż infrastruktury wentylacyjnej oraz jej serwisowanie. Zawsze opieramy się na projekcie, który pozwala uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie montażu i późniejszej eksploatacji. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja posłuży długie lata, a jej koszt zwróci się przez bezproblemowe użytkowanie. Zapewniamy też dobór idealnych rozwiązań w zakresie przewietrzania dobieranych do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz warunków konstrukcyjnych budynków. W naszej ofercie znajdują się najnowsze urządzenia renomowanych światowych firm Dospel®, Aventa®, Sinclair®, Daikin®, LG®, Rotenso® oraz Mitsubishi®.

Usługa montażu wentylacji mechanicznej

Nasza firma ELMIR Lubliniec oferuje fachowe przeprowadzenie montażu wentylacji mechanicznej w wybudowanym domu zgodnie z indywidualnym projektem oraz po ustaleniu z nim wszystkich szczegółów, zarówno przed jak i podczas wykonywania prac montażowych. Odpowiednio dobrany system wentylacji pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu, zapobiega gromadzeniu się wilgoci w budynku, a także jest rewelacyjnym źródłem świeżego powietrza. Korzyści zakupu i montażu takiej wentylacji jest zatem wiele.

Dlaczego profesjonalny montaż wentylacji mechanicznej jest tak istotny?

Odpowiedni montaż wentylacji mechanicznej oznacza takie wytyczenie tras ich prowadzenia, które zagwarantuje transport powietrza w dwóch kierunkach: z pomieszczeń, jak i do pomieszczeń. Musi ono przepływać cicho, efektywnie wentylując całe pomieszczenie i docierając do każdego zakamarka. Tylko wtedy wentylacja ta daje gwarancję komfortu klimatycznego. Optymalizacja jest odpowiedzialna także za wykluczenie, bądź też zminimalizowanie konieczności wykonywania zabudowy kanałów. Wiele zależy tutaj przede wszystkim od projektu budynku, jednakże doświadczona firma będzie w stanie dobrać odpowiedni rodzaj instalacji oraz prowadzenia kanałów w taki sposób, by funkcjonowały one w pełni niezawodnie.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Klimatyzacja Lubliniec

ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.