Specjalistyczny serwis elektryczny oraz elektroniczny

Zajmujemy się naprawą automatyki przemysłowej i elektronarzędzi jak również wszelkiego sprzętu RTV oraz AGD w powiecie lublinieckim oraz na terenie całej Polski. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych, rzetelnych serwisantów, których pasją jest dziedzina elektroniki oraz elektryki. Sprzęt serwisujemy od ponad 30 lat, co pozwoliło nam zdobyć spore doświadczenie w usterkach typowych jak i nietypowych. Serwisujemy sprzęt markowy jak i mniej popularnych firm. Posiadamy stały dostęp do elementów, części, instrukcji serwisowych, profesjonalne oprzyrządowanie. Wszystkie te elementy są niezbędne do wykonania w jak najszybszym czasie możliwie powierzonych nam zadań. Dostarczając sprzęt do naszego serwisu mają Państwo pewność, że trafia w odpowiednie ręce. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wiedza oraz miła i rzetelna obsługa to nasz atut.

Usługi serwisowe jako wsparcie we współpracy w dziedzinie elektroenergetyki

Oferujemy serwis i naprawę szerokiej gamy urządzeń elektroniki i automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w wyjątkowo trudnych naprawach. Przeprowadzamy pełną diagnostykę, naprawiamy, dobieramy, programujemy, a jeśli trzeba wytwarzamy potrzebne podzespoły. Znajomość elektroniki, mechaniki, hydrauliki optyki oraz innych dziedzin pozwala nam kompleksowo obsługiwać klientów wielu branż. Chętnie podejmiemy się regeneracji i modernizacji różnych typów maszyn, a także całych linii produkcyjnych. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Wykonujemy również naprawy w trybie ekspresowym. Dzięki mobilnemu serwisowi możemy dokonać diagnozy lub naprawy w dowolnym miejscu. Od ponad 3o lat zajmujemy sią serwisem elektronarzędzi. Tak długi okres doświadczenia oraz wykwalifikowana kadra daje Państwu gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. Prowadzimy naprawy i sprzedaż części zamiennych prawie wszystkich znaczących producentów na rynku, jeśli Państwa narzędzie nie działa już prawidłowo zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Serwis automatyki przemysłowej

Naprawiamy i wykonujemy kompleksowe naprawy oraz przeglądy wszelkiego rodzaju elektroniki i automatyki przemysłowej, silników elektrycznych oraz elektrowrzecion. Nasze usługi są bardzo wszechstronne, gdyż jesteśmy w stanie serwisować automatykę w większości wykorzystanych obecnie urządzeń, korzystając ze swojej ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Specjalizując się w branży przemysłowej, stawiamy oczywiście na inwestycje w nowoczesny sprzęt serwisowy, dzięki któremu naprawa może stać się o wiele tańsza, szybsza, a i jednocześnie także efektywniejsza. Co niezwykle istotne, u nas naprawa w żadnym razie nie jest prowadzona w sposób schematyczny. Serwis automatyki jest w pełni indywidualny, a więc nie kierujemy się objawami, ale zaczynamy właśnie od diagnostyki i dokładnie ustalamy przyczynę awarii. Wybierając nasze usługi serwisowe, wybierają Państwo tak naprawdę najwyższą możliwą jakość, która jest gwarancją sprawności działania urządzeń po każdej dokonanej naprawie. Serwisujemy automatykę, starając się zachować krótkie terminy realizacji i próbując rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane awarie, a by pozwolić Państwu oszczędzać pieniądze na zakupie nowej elektroniki..

Modernizacja urządzeń energetycznych

Firma ELMIR Lubliniec zajmuje się naprawą i modernizacją urządzeń elektroenergetycznych w celu przywrócenia ich do sprawności jak również dostosowania do aktualnie obowiązujących przepisów. Pracownicy naszej firmy posiadają ponad trzydziestoletni staż w branży energetycznej. Posiadają uprawnienia w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych bez ograniczenia napięć. Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia. Zapewniamy fachowe i terminowe wykonanie pracy.Firmy produkcyjne, planujące zwiększyć efektywność lub rozwijać swoją działalność niejednokrotnie stają przed wyzwaniem modernizacji i optymalizacji urządzeń energetycznych. Z uwagi na bardzo wyspecjalizowany charakter prowadzonej działalności często trudno im znaleźć przykłady dobrych praktyk bezpośrednio na rynku. Współpraca z naszą firmą ELMIR Elektroenergetyka zapewnia dostęp do indywidualnych rozwiązań oraz najnowocześniejszych technologii.

Serwis RTV i AGD

Nasz ELMIR serwis RTV posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie. Nasi technicy uruchomili tysiące uszkodzonych sprzętów elektronicznych domowego użytku. Mamy duże doświadczenie w pracy ze wszystkimi wiodącymi producentami sprzętu. Nasz serwis RTV dysponuje niezbędnym zapleczem technicznym – warsztatowym, aparaturą kontrolno-pomiarową, sprzętem lutowniczym, mikroskopami stereoskopowymi, niezbędną w serwisie RTV chemią dla elektroniki, profesjonalnymi myjkami ultradźwiękowymi, stacją lutowniczą BGA, zasilaczami laboratoryjnymi, precyzyjnymi narzędziami mechanicznymi. Obok doskonałego, kompletnego wyposażenia warto podkreślić, że nasi serwisanci to prawdziwi elektronicy, potrafiący rozwiązywać najtrudniejsze zadania, niezależnie od dostępności schematu elektronicznego, zdolni naprawić niemal każde urządzenie elektroniczne, niezależnie od usterki, jakie w nim wystąpiło. W ramach kompleksowej współpracy z inwestorami oraz obiektami usługowymi realizujemy pogwarancyjny serwis telewizorów, monitorów, projektorów, komputerów oraz sprzętu audio.

Serwis elektroniczny

Specjalizujemy się w naprawach urządzeń elektroniki przemysłowej. Nasze działania nakierowane są na usługi związane bezpośrednio z utrzymaniem ruchu w firmach produkcyjnych. Realizujemy zarówno zlecenia awaryjne, eksploatacyjne, jak i projekty związane z modernizacją maszyn oraz automatyzacją procesów produkcyjnych. Naprawy wykonujemy przy zastosowaniu wysokiej jakości elementów elektronicznych i części zamiennych importowanych z całego świata. Jako ELMIR Lubliniec osiadamy własny magazyn w Lublińcu obejmujący kilka tysięcy pozycji magazynowych, które są natychmiast gotowe dla naszych Klientów. Realizując powierzone zadania korzystamy z urządzeń i doświadczeń technicznych liderów w branży, co zapewnia wysoką jakość finalną świadczonych usług. Wszystkim naszym Klientom służymy pomocą w rozwiązywaniu ich problemów związanych z funkcjonowaniem urządzeń elektronicznych w maszynach przemysłowych.

Usługa stałej współpracy w zakresie serwisu przemysłowego

ELMIR Lubliniec jest firmą świadczącą usługi serwisowe dla wielu segmentów przemysłu. Oferta firmy jest rozbudowana i prezentuje szeroki wachlarz usług dla przemysłu, dzięki czemu ELMIR Elektroenergetyka umożliwia swoim Klientom koncentrowanie się wyłącznie na prowadzeniu działalności podstawowej i planowaniu rozwoju biznesu. Główną działalnością ELMIR Lubliniec jest szeroko rozumiany serwis przemysłowy. Oferowane usługi dla przemysłu wykonywane są zarówno w warsztatach w Lublińcu jak i bezpośrednio u Klientów. Oferta jest tak skonstruowana i ciągle rozwijana, aby móc pomagać Klientom w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych. Realizujemy remonty silników elektrycznych, remonty generatorów, diagnostykę silników elektrycznych, modernizację maszyn elektrycznych, serwis urządzeń elektroenergetycznych, remonty transformatorów, relokację maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych, remonty wrzecion i elektrowrzecion, remonty wentylatorów, serwis przemysłowych systemów chłodniczych, serwis napędów regulowanych i układów rozruchu oraz modernizację maszyn produkcyjnych.

Serwis urządzeń elektroenergetycznych Lubliniec
Modernizacja maszyn produkcyjnych Lubliniec
Remonty transformatorów Lubliniec
Relokacja maszyn oraz linii produkcyjnych Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.