Wykonawstwo instalacji alarmowych
dla inwestycji usługowych, mieszkalnych i przemysłowych

Firma ELMIR Lubliniec od wielu lat specjalizuje się w usługach montażu systemów alarmowych. W naszym katalogu znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości. W naszych instalacjach wykorzystujemy produkty topowych marek. Na przestrzeni lat udało nam się zainstalować ponad tysiąc kamer, setki czujników alarmowych oraz elementów kontroli dostępu, dziesiątki urządzeń kontroli dostępu, wideodomofonów czy szlabanów. Nasz doświadczony dział techniczny ELMIR Lubliniec zajmuje się projektowaniem i montażem systemów powiadamiania alarmowego. Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń alarmowych, m. in. centrale, czujki, sygnalizatory i sterowniki, jak również odpowiednie dla nich akcesoria. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia, opierając się na najnowszych technologiach. Od ponad 30 lat prowadzimy również naprawę i konserwację urządzeń alarmowych. Zaprojektujemy najefektywniejsze systemy zabezpieczeń, zintegrowane z telewizją przemysłową oraz wszelkimi urządzeniami inteligentnymi. W naszej ofercie znajdują się najnowsze urządzenia renomowanych światowych firm Satel®, Jabrotron®, Ropam® oraz Genevo®.

Lublinieckie centrum systemów alarmowych

Projektujemy i wykonujemy instalacje systemów alarmowych w obiektach przemysłowych, usługowych, użyteczności publicznej oraz w domach. Oferujemy nowoczesne i niezawodne systemy alarmowe, idealnie dopasowane do potrzeb obiektu i wymagań związanych z bezpieczeństwem i dostępem. Firma ELMIR Lubliniec od wielu lat specjalizuje się w usługach montażu systemów alarmowych. W naszym katalogu znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości. W naszych instalacjach wykorzystujemy produkty topowych marek. Nasz doświadczony dział techniczny zajmuje się projektowaniem i montażem systemów powiadamiania alarmowego. Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń alarmowych m.in. centrale, czujki, sygnalizatory, jak również sterowniki i odpowiednie dla nich akcesoria takie jak zasilacze, obudowy, akumulatory, oraz przewody instalacyjne.

Sprzedaż i profesjonalny montaż

Kompletujemy unikatowe zestawy dla domów, firm i sklepów. Codziennie rozbudowujemy istniejące systemy alarmowe o dodatkowe czujki i sygnalizatory. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia, opierając się na najnowszych technologiach. Prowadzimy również naprawę i konserwację urządzeń alarmowych. Zaprojektujemy najefektywniejsze systemy zabezpieczeń, zintegrowane z telewizją przemysłową oraz wszelkimi urządzeniami inteligentnymi. Zajmujemy się także projektowaniem i budową systemów kontroli dostępu. Zadaniem systemu kontroli dostępu jest ograniczenie dostępu do określonych stref użytkownikom nieuprawnionym, przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do stref chronionych użytkownikom uprawnionym. Systemy składają się z urządzeń decydujących o udostępnieniu chronionych obiektów takich jak szyfratory, czytniki kart i skanery oraz z zamków elektrycznych, rygli elektromagnetycznych, bramek i szlabanów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.