Dystrybucja oraz montaż systemów klimatyzacji
dla budynków mieszkalnych i przemysłowych

Realizujemy nowoczesne klimatyzowanie i ogrzewanie pomieszczeń. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie sprzętu klimatyzacyjnego, pomp ciepła oraz innych urządzeń służących do utrzymywania powietrza użytkowego we właściwej kondycji. Zajmujemy się również branżowymi projektami dla wszystkich obiektów – magazynów i hal produkcyjnych, powierzchni i budynków użytku publicznego, jak również przestrzeni mieszkalnych czy punktów handlowych. W naszej ofercie znajdują się najnowsze urządzenia renomowanych światowych firm Dospel®, Aventa®, Sinclair®, Daikin®, LG®, Rotenso® oraz Mitsubishi®.

Zaufaj naszemu doświadczeniu w chłodnictwie

Jesteśmy dumni z tego, że znakiem firmowym w Elmir Lubliniec stał się zadowolony i profesjonalnie obsłużony Klient. Ich problemy i potrzeby są dla Nas najważniejsze, stąd też każdego z Nich otaczamy fachową opieką oraz zawsze służymy radami na temat instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Czujemy się zobowiązani wobec każdego Klienta, aby był on zachwycony całością realizowanych usług – zarówno z doradztwa, wykonawstwa, jak i działania samych wszystkich zainstalowanych systemów.

Montaż klimatyzacji

Wykonujemy montaż wentylacji, klimatyzacji i klimatyzatorów w Lublińcu, powiecie lublinieckim oraz województwie śląskim. Montaż klimatyzacji wykonują nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie, posiadające odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do pracy z freonami. Przed montażem instalacji klimatyzacji inwestor może uzgadniać rozwiązania dotyczące wykonania klimatyzacji. Pamiętaj, aby w dziedzinie montażu i serwisu współpracować tylko z profesjonalnymi firmami jak nasza ELMIR Lubliniec. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy sprawność usług.

Projekty systemów klimatyzacji

Klimatyzacja zarówno w obiektach przemysłowych, jak i komercyjnych stała się od kilku lat podstawowym elementem niemal każdej inwestycji. Coraz cieplejszy klimat w naszym kraju sprawia, że również klienci indywidualni montują klimatyzację w swoich domach i mieszkaniach. Stając naprzeciw tym trendom, od wielu lat realizujemy zarówno projektowanie i budowę systemów klimatyzacyjnych w dużych obiektach przemysłowych i komercyjnych, jak i indywidualne zamówienia klientów. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy szybkie efekty i pełną realizację przygotowanego projektu. Jako firma ELMIR z ponad 30 letnim doświadczeniem, angażujemy najnowsze rozwiązania i zapewniamy wsparcie w wyborze najlepszego systemu klimatyzacji.

Lider chłodnictwa w powiecie lublinieckim

W ELMIR Lubliniec stale podążamy za pojawiającymi się branżowymi nowinkami technicznymi i na bieżąco wykorzystujemy je w projektach naszych instalacji. Nasi monterzy to prawdziwi specjaliści, gdyż oprócz wieloletniego doświadczenia w instalacjach i przeglądach systemów klimatyzacji oraz wentylacji, cały czas powiększają paletę własnych umiejętności, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nic nas nie zaskoczy.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Klimatyzacja Lubliniec

ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
ELMIR Klimatyzacja Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.