Wymiana oraz modernizacja wewnętrznej linii zasilającej

Jako ELMIR Elektroenergetyka od wielu lat zajmujemy się wymianą i modernizacją instalacji elektrycznych, w tym wewnętrznych linii zasilających WLZ i rozdzielnic elektrycznych będących częścią tej instalacji. Polecamy Państwu nasze usługi w Lublińcu oraz całym powiecie lublinieckim, gwarantując wysoką jakość prac. Wewnętrznymi liniami zasilającymi których renowacją oraz modernizacją się zajmujemy są obwody pomiędzy złączem zasilającym dostawcy a rozdzielnicą główną budynku, obwody pomiędzy rozdzielnicą główną budynku a licznikami zasilanymi bezpośrednio z rozdzielnicy, obwody pomiędzy rozdzielnicą główną budynku a rozdzielnicami piętrowymi z zabezpieczeniami przedlicznikowymi oraz obwody pomiędzy zabezpieczeniami przedlicznikowymi a licznikami – układami pomiarowymi energii elektrycznej.

Wymiana i konserwacja pionów
oraz wewnętrznych linii zasilających WLZ

Wymieniamy przestarzałe piony lokatorskie na pięciożyłowe z żyłą ochronną „PE”. Tworzymy piony trwałe i adekwatne do występujących obciążeń energetycznych. Pion lokatorki należy wymienić w przypadku, gdy jest niewystarczający do potrzeb bieżących lokatorów lub jest po prostu uszkodzony. Pion lokatorski umożliwia przepływ prądu w budynkach jedno i wielopiętrowych, a jego sprawność jest niezwykle istotna dla właściwego funkcjonowania instalacji elektrycznej budynku.

Projekty oraz wykonawstwo instalacji elektrycznych
dla inwestycji usługowych, mieszkalnych i przemysłowych

Nasza wykwalifikowana kadra ELMIR Elektroenergetyka z uprawnieniami SEP eksploatacyjnymi z pracami kontrolno-pomiarowymi oraz dozoru z zakresem kontrolno-pomiarowym zrealizuje nową wewnętrzna linię zasilania WLZ lub zmodernizuje istniejącą wewnętrzną linię zasilania WLZ, a następnie dokona wymaganych pomiarów i odbioru oraz odpowiedniego zgłoszenia do Zakładu Energetycznego wykonanych prac z wewnętrzną linią zasilającą WLZ budynku. Jako profesjonalny sklep elektryczny ELMIR Lubliniec w swoim asortymencie proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budowy i modernizacji instalacji elektrycznych na każdym z etapów ich tworzenia w sposób, który pozwoli uzyskać bezawaryjne działania na długi czas eksploatacji.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.