Realizacja indywidualnych instalacji Smart Home
dla inwestycji mieszkalnych

Jako firma ELMIR Lubliniec zajmujemy się montażem i programowaniem systemu inteligentnego domu. Nasze usługi kierujemy do inwestorów o najwyższych wymaganiach, zarówno w zakresie jakości obsługi jak i efektu finalnego prac. Nasz system montujemy zarówno na każdym etapie budowy, jak i również w domach zamieszkałych bez konieczności przebudowy jego instalacji elektrycznej. Smart Home jest najbardziej złożoną i interdyscyplinarną instalacją w całym budynku, którą realizujemy na terenie całego województwa śląskiego oraz w powiecie lublinieckim. Mimo to korzystanie z domu Smart w jest wygodne i intuicyjne. W ramach kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych oferujemy integrację wszystkich urządzeń w jeden, centralnie zintegrowany system zarządzania. W naszej ofercie znajdują się najnowsze urządzenia renomowanych światowych firm Grenton®, Fibaro®, Somfy® oraz Ampio®.

Inteligentny dom

Firma ELMIR Lubliniec specjalizuje się w montażu systemu inteligentnego domu. Oferujemy montaż systemu inteligentnego domu w oparciu o kilka najlepszych systemów dostępnych na rynku. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego, najczęściej w powiecie lublinieckim. Instalacje w nowo budowanym domu możemy wykonać kompleksowo od strony elektrycznej, jak również samą automatykę, wówczas rozprowadzenie okablowania przez elektryków, winno odbywać się w stałym kontakcie z naszą firmą. Opisane na stronie funkcje systemu to jedynie część możliwości inteligentnego domu. Zapraszamy do kontaktu po wycenę systemu.

Smart Home – dlaczego warto?

Rozwiązania typu Smart cieszą się coraz większą popularnością. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie i uprzyjemnienie nam życia, jednak gwarantują one sporo dodatkowych zalet. Przede wszystkim zapewniają komfort, bezpieczeństwo i mobilność. Dzięki rozwiązaniom Smart można szybko, łatwo i wygodnie zasunąć rolety czy ustawić pożądaną temperaturę. Ponadto pozwalają one z poziomu telefonu kontrolować wszystkie urządzenia znajdujące się w domu. Dużą zaletą inteligentnego domu jest również energooszczędność. Odpowiednio wykonany system Smart Home jest w stanie dobrać odpowiednią temperaturę i ustawić ogrzewanie tak, aby pobierało jak najmniejszą ilość energii. Ogromną zaletą inteligentnego domu jest również gwarancja bezpieczeństwa. Smart Home podłączony do systemu alarmowego i czujników natychmiast zareaguje, gdy tylko wykryje ulatniający się gaz, czad czy dym.

Najwyższy poziom i pełen profesjonalizm

Ponadto dzięki systemowi inteligentnego domu masz pełną kontrolę nad swoimi rachunkami. Otrzymujesz wgląd w zużycie wody, gazu i prądu, dzięki czemu szybko dostrzeżesz wszelkie nieprawidłowości i będziesz mógł natychmiast je wyeliminować. Instalując system Smart Home, zadbasz również o swoje zdrowie. Odpowiednio skonfigurowana instalacja dobiera prawidłową barwę światła i temperaturę otoczenia, aby poprawić samopoczucie mieszkańców.
Jeśli są Państwo zainteresowani montażem systemu Smart Home w Lublińcu oraz na terenie całego województwa śląskiego, zapraszamy serdecznie do kontaktu i umówienia się na spotkanie z naszym specjalistą. Zapewniamy wycenę i dojazd do klienta.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Smart Home Inteligentny dom Lubliniec

ELMIR Smart Home Inteligentny dom Lubliniecc
ELMIR Smart Home Inteligentny dom Lubliniec
ELMIR Smart Home Inteligentny dom Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.