Specjalistyczny sklep elektroniczny i elektryczny

Nasz specjalistyczny sklep zapewnia bogatą ofertę handlową dotyczącą asortymentu elektrycznego oraz elektronicznego. Nasz salon obejmuje wyselekcjonowane produkty trudno dostępne stacjonarnie. Zadbaliśmy, aby nasz asortyment wyróżniał się spośród propozycji konkurencji i zapewniał zaopatrzenie dla instalatorów, specjalistów, jak również dla indywidualnych klientów. Jesteśmy również najlepszym Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Cyfrowego Polsatu® oraz sieci Plus® w Lublińcu i powiecie lublinieckim oraz jednym z najlepszych w Polsce.

Lublinieckie centrum instalacji

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym i od samego początku istnienia firmy ELMIR Elektroenergetyka chcieliśmy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy tam gdzie rodzi się pomysł i wspieramy naszych klientów już od samego początku w fazie projektowania, aż po wykonawstwo. Dostarczamy usługi szyte na miarę. Wspieramy wszystkie procesy projektowe oraz wykonawcze. Dla Państwa zaprojektujemy, doradzimy, i wybudujemy. Kompleksowo pozyskamy wszystkie niezbędne pozwolenia, odbiory i przeprowadzimy pomiary końcowe.

Specjalistyczny sklep elektroniczny

Posiadamy bogatą ofertę handlową. W sklepie ELMIR Lubliniec zakupisz części i podzespoły elektroniczne, anteny SAT/TV, osprzęt montażowy, kamery i rejestratory, czujki i centrale alarmowe, radia samochodowe, głośniki, wzmacniacze, CB Radia, kable, przewody, adaptery, oświetlenie LED, baterie, ładowarki i akumulatory, urządzenia sieciowe, zasilacze, przetwornice napięcia oraz sprzęt elektryczny. Głównym atutem naszej firmy jest bardzo szeroki asortyment towarów i szybka realizacja zamówień. Posiadamy stacjonarnie szeroki asortyment części elektronicznych jak również narzędzi potrzebnych do ich zainstalowania. Na naszej stronie znajdą Państwo sprzęt najwyższej jakości. Naszą specjalnością jest dostarczanie podzespołów elektronicznych wykorzystywanych w automatyce przemysłowej, energoelektronice czy urządzeniach badawczych, pomiarowych i telekomunikacji.

Profesjonalny sklep elektryczny

Naszą specjalnością jest dystrybucja artykułów elektrycznych i automatyki przemysłowej od najlepszych producentów z kraju i zagranicy. Oferujemy m.in. oprawy i taśmy ledowe, źródła LED, osprzęt oraz żarówki i oświetlenie domowe. W naszym asortymencie znajduje się również bogaty wybór kabli i przewodów, końcówek kablowych i złączek, muf, szaf i rozdzielnic, osprzętu odgromowego oraz innych artykułów i akcesoriów. Dzięki produktom oferowanym przez naszą hurtownię elektroinstalacyjną możliwa jest terminowa realizacja inwestycji wymagających wykorzystania tego rodzaju materiałów. Klientami firmy ELMIR Elektroenergetyka są przedsiębiorstwa produkcyjne operujące w różnych gałęziach przemysłu. Nasze artykuły trafiają również do hut oraz firm elektroinstalacyjnych i tych zajmujących się profesjonalnie infrastrukturą.

Autoryzowany Punkt Sprzedaży Cyfrowego Polsatu ®

Jesteśmy najlepszym Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Cyfrowego Polsatu® w Lublińcu oraz powiecie lublinieckim oraz jednym z najlepszych w Polsce, według rankingu APS przygotowanego przez Cyfrowy Polsat w latach 2001 – 2021. Znajdziesz u nas zestawy do odbioru telewizji satelitarnej, atrakcyjne pakiety telewizyjne dla całej rodziny, nowoczesne dekodery HD oraz zestawy do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej z dostępem do zasobów największej telewizji internetowej IPLA, dekoder do odbioru TV Mobilnej, atrakcyjne promocje dla stałych Abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników, którzy korzystają jednocześnie z telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz usługi telefonu w ofertach sieci Plus oraz zestawy usług multimedialnych łączące ofertę telewizyjną, internetową oraz usługi online. Swoje usługi oferujemy za pośrednictwem wszechstronnie przeszkolonych autoryzowanych przedstawicieli handlowych. Służymy także doradztwem i wszelką pomocą przy obsłudze naszego sprzętu i multimedialnych usług.

Salon sieci Plus ®

Jesteśmy jednym najlepszym Autoryzowanym Punktem Sprzedaży sieci Plus® w Lublińcu. Znajdziesz u nas usługi telekomunikacyjne w ramach sieci Plus, bardzo szeroką ofertę telefonów i akcesoriów. Swoje usługi oferujemy za pośrednictwem wszechstronnie przeszkolonych autoryzowanych przedstawicieli handlowych. Służymy także doradztwem i wszelką pomocą przy obsłudze naszego sprzętu i multimedialnych usług. Otrzymasz możliwość przystąpienia do wyjątkowego programu, który pozwala na uzyskiwanie rabatów za łączenie usług Cyfrowego Polsatu® i Plusa®, dzięki czemu Klienci oszczędzają na każdym dodanym produkcie. Umożliwiamy łączenie takich produktów jak telewizja, Internet i telefon.

ELMIR Lubliniec
Cyfrowy Polsat ELMIR Lubliniec
Plus ELMIR Lubliniec
Polsat Box ELMIR Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.