Realizacja nowych odcinków linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia i średniego napięcia

Firma ELMIR Elektroenergetyka podejmuje się realizacji nowych odcinków linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia i średniego napięcia. Jesteśmy znani w powiecie lublinieckim z błyskawicznie prowadzonych postępowań w zakresie przebudowy linii kablowych i usuwaniu kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia terenu. Załatwiamy sprawy pozornie nie do załatwienia i do tego czynimy to w tempie ekspresowym. Podejmiemy się zaprojektowania i przebudowy nawet najtrudniejszych tematów inwestycyjnych w zakresie linii niskiego i średniego napięcia. Zajmujemy się dokumentacją projektową związaną z przebudową, modernizacją oraz naprawami linii niskiego i średniego napięcia.

Kompleksowe realizacje elektroenergetyczne

Firma ELMIR Elektroenergetyka zajmuję się kompleksową budową, modernizacją oraz przebudową linii kablowych i napowietrznych w powiecie lublinieckim, województwie śląskim oraz opolskim. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą działu wykonawstwa. Mamy własnych kierowników prac elektroenergetycznych z uprawnieniami. Posiadamy uprawnienia dla prac wykonywanych pod napięciem. Posiadamy uprawnienia budowlane oraz SEP. Dbamy o jakość i rzetelność naszych usług w zakresie szeroko pojętej branży elektroenergetycznej. Nasza firma ELMIR Elektroenergetyka świadczy kompleksowe usługi w zakresie usuwania kolizji instalacji elektroenergetycznych oraz elektrycznych, spełniając wymagania zarówno ze strony przepisów, jak i potrzeb użytkowników. Uwalniamy działki i drogi tak, aby można było zapewnić zamierzenie inwestycyjne. Usuwamy kolizje oraz uzgadniamy wszelkie kwestie związane z przebudowami elektroenergetycznymi.

Projekty nowych odcinków linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia i średniego napięcia

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu nowych odcinków linii kablowych i napowietrznych niskiego napięcia (nN) i średniego napięcia (sN). Wśród krakowskich deweloperów znani jesteśmy z błyskawicznie prowadzonych postępowań w zakresie przebudowy linii kablowych i usuwaniu kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia terenu. Załatwiamy sprawy pozornie nie do załatwienia i do tego czynimy to w tempie ekspresowym.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.