Dystrybucja oraz montaż systemów monitoringu CCTV
dla inwestycji usługowych, mieszkalnych i przemysłowych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, firm oraz instytucji w zakresie sprzedaży, projektowania, montażu, serwisu oraz modernizacji systemów monitoringu CCTV. Specjalizujemy się w instalacjach standardowych oraz profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej, jak również w projektowaniu infrastruktury systemów bezpieczeństwa. Zapewniamy także usługi gwarancyjne i serwisowe oraz doradzamy w zakresie doboru profesjonalnego sprzętu oraz konserwacji systemów monitoringu CCTV. Zajmujemy się instalacją całych systemów bezpieczeństwa wizualnego. Dostarczamy usługi z zakresu serwisu i konserwacji oraz obsługi technicznej telewizji przemysłowej CCTV. W naszej ofercie znajdują się najnowsze urządzenia renomowanych światowych firm BCS®, Dahua®, Bosch®, Daikin®, oraz Hikvision®.

Lubliniecki lider
systemów monitoringu CCTV

Realizujemy kompleksową instalację monitoringu zakładającą planowanie wizyjne systemu CCTV, analizę urządzeń oraz wielkość archiwum nagrań, instalację kamer, lonfigurację i instalację systemu CCTV, również na urządzeniach końcowych klienta typu tablet, telefon, komputer oraz szkolenie powdrożeniowe z systemu CCTV.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Systemy monitoringu to podstawa bezpieczeństwa. Obecne rozwiązania monitoringu wizyjnego pozwalają na dużo lepsza jakość, prostotę zarządzania oraz łatwość podglądu z kamer na żywo bądź z archiwum nagrań. Zaawansowane systemy wykorzystują sztuczną inteligencje wbudowaną w urządzenia, potrafią m. in. zliczać użytkowników, tworzyć mapy cieplne weryfikować i informować o przekroczonych ustalonych strefach. Możliwości systemów są bardzo szerokie.

Poznaj nowe możliwości

Możliwości nowoczesnych rozwiązań monitoringu to podgląd kamer na żywo, odtwarzanie nagrań, jakość obrazu HD, komunikacja przez sieć bezprzewodową lub kablową, aplikacje na systemy Android, IOS, alarmy wysyłane przez aplikacja lub via email, streaming video jako sposób promocji oraz łączenie starych rozwiązań analogowych z nowymi systemami IP. Koncesja MSWiA została udzielona naszej firmie ELMIR Lubliniec, co umożliwia wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Dzięki temu wszyscy nasi Klienci mogą być pewni, że realizacja usług przez firmę ELMIR Lubliniec jest na najwyższym poziomie. Poza koncesją MSWiA posiadamy wiele innych uprawnień i zaświadczeń, które są związane z usługami dostępnymi w naszej firmie.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR  Monitoring CCTV Lubliniec

ELMIR  Monitoring CCTV Lubliniec
ELMIR  Monitoring CCTV Lubliniec
ELMIR  Monitoring CCTV Lubliniec
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.