Realizacja instalacji elektroenergetycznych i branżowych
dla obiektów usługowych, mieszkalnych i przemysłowych

ELMIR Elektroenergetyka to firma, którą tworzy zespół specjalistów branży elektroenergetycznej oraz pokrewnych branży instalatorskich. To projektanci, kierownicy, instalatorzy, którzy oprócz pasji tworzenia i budowania, wykorzystują swój potencjał i doświadczenie poszukując innowacyjnych rozwiązań w swoich dziedzinach. Jesteśmy liderem naszej branży w powiecie lublinieckim. Kompleksowa obsługa inwestycji, bezpieczeństwo, jakość, krótki czas realizacji i uznanie to nasza wizytówka.

Kompleksowo konsultujemy i realizujemy w Lublińcu oraz na terenie całej Polski instalacje fotowoltaiczne, systemy klimatyzacji, wentylacji oraz monitoringu. Posiadamy 30 lat doświadczenia w realizacji instalacji elektrycznych, odgromowych, RTV, antenowych, alarmowych oraz domofonowych. Dla wymagających klientów realizujemy indywidualne instalacje inteligentnego domu.

Projekt i wykonawstwo instalacji branżowych

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym i od samego początku istnienia firmy ELMIR Elektroenergetyka chcieliśmy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy tam gdzie rodzi się pomysł i wspieramy naszych klientów już od samego początku w fazie projektowania, aż po wykonawstwo. Dostarczamy usługi szyte na miarę. Wspieramy wszystkie procesy projektowe oraz wykonawcze. Dla Państwa zaprojektujemy, doradzimy, i wybudujemy. Kompleksowo pozyskamy wszystkie niezbędne pozwolenia, odbiory i przeprowadzimy pomiary końcowe.

Instalacje fotowoltaiczne

Nasza firma ELMIR Elektroenergetyka jako doświadczony lider fotowoltaiki realizuje instalacje od sprawdzonych i autoryzowanych producentów, stawiając na jakość rozwiązań. Montaż systemu przez naszą wykwalifikowaną kadrę to gwarancja bezpieczeństwa, solidności i wysokiej wydajności realizowanej instalacji. Dostarczamy również moduły pod budowę farm fotowoltaicznych oraz oferujemy dobór i pomoc w montażu fotowoltaiki w powiecie lublinieckim. Oferujemy pomoc w wyborze i montażu urządzeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce. Firma ELMIR zajmuje się również profesjonalnym doradztwem, sprzedażą oraz montażem i kompleksowymi usługami serwisowymi pomp ciepła w Lublińcu oraz w całym województwie śląskim.


Systemy klimatyzacji

Realizujemy nowoczesne klimatyzowanie i ogrzewanie pomieszczeń. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie sprzętu klimatyzacyjnego, pomp ciepła oraz innych urządzeń służących do utrzymywania powietrza użytkowego we właściwej kondycji. Zajmujemy się również branżowymi projektami dla wszystkich obiektów – magazynów i hal produkcyjnych, powierzchni i budynków użytku publicznego, jak również przestrzeni mieszkalnych czy punktów handlowych.

kliknij i dowiedz sie wiecej

Systemy wentylacji

Nasza firma ELMIR Elektroenergetyka realizuje inwestycje w zakresie wentylacji w Lublińcu oraz całym województwie śląskim oraz opolskim. Oferujemy montaż infrastruktury wentylacyjnej oraz jej serwisowanie. Zawsze opieramy się na projekcie, który pozwala uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie montażu i późniejszej eksploatacji. Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja posłuży długie lata, a jej koszt zwróci się przez bezproblemowe użytkowanie. Zapewniamy też dobór idealnych rozwiązań w zakresie przewietrzania dobieranych do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz warunków konstrukcyjnych budynków.


Systemy rekuperacji

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem rekuperatorów w Lublińcu oraz całym powiecie lublinieckim. Z przyjemnością pomagamy i udzielamy rad, jak prawidłowo użytkować rekuperację, aby służyła przez długie lata. Montaż rekuperacji to kompleksowa usługa dotycząca systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Projektujemy, wykonujemy instalacje oraz montujemy rekuperatory. Instalacje wykonujemy na produktach najlepszej jakości, zgodnie wszelkimi normami oraz projektem a sam montaż rekuperacji, dzięki doświadczonej kadrze, jest sprawnym procesem. poza montażem wentylacji mechanicznej w gotowym domu jesteśmy również dystrybutorem rekuperatorów.

kliknij i dowiedz sie wiecej

Pompy ciepła

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą oraz montażem i kompleksowymi usługami serwisowymi pomp ciepła w Lublińcu, w powiecie lublinieckim oraz na terenie województwa śląskiego. Specjalnością firmy ELMIR Elekroenergetyka są powietrzne pompy ciepła. Dzięki dużemu doświadczeniu proponujemy Państwu kompleksową realizację inwestycji poprzez doradztwo i konsultację, wykonanie analiz porównawczych kosztów ogrzewania standardowymi systemami grzewczymi z systemami opartymi na pompach ciepła, wykonanie projektu, dostawę urządzeń od renomowanych producentów pomp ciepła oraz montaż instalacji i urządzeń, jak również uruchomienie i szkolenie użytkowników. W naszej ofercie znajdują się najnowsze urządzenia renomowanych światowych firm.


Instalacje elektryczne

Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne w budownictwie wielorodzinnym, przemysłowym i usługowo – handlowym. Dzięki zaawansowanemu zapleczu i najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie wykonujemy instalacje profesjonalnie, aby działały niezawodnie i funkcjonalnie. Nasza oferta obejmuje projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, realizowanie przyłączy niskiego i średniego napięcia, dostarczanie rozdzielnic niskiego i średniego napięcia, dostarczanie stacji transformatorowych, usługi instalacyjne dla oświetlenia awaryjnego i podstawowego, usługi dla instalacji siłowych, wykonywanie gniazd wtykowych, instalacji odgromowych, uziemienia, wyrównania potencjałów, wykonywanie systemów zasilania rezerwowego oraz dostarczanie agregatów prądotwórczych i UPS-ów.

kliknij i dowiedz sie wiecej

Instalacje odgromowe

Specjalizujemy się w instalacjach odgromowych na różnego rodzaju obiektach budowlanych. Zajmujemy się projektami instalacji odgromowej oraz ich wykonaniem. Do wykonanych przez nas instalacji odgromowych dostarczamy protokół odbioru, w skład którego wchodzą metryka urządzenia -protokół z pomiarów, schemat instalacji odgromowej, gwarancja, deklaracje zgodności na użyte elementy oraz skan uprawnień. Nasza firma wykonuje instalacje odgromowe w powiecie lublinieckim oraz na terenie całej Polski, dlatego każdy kogo zainteresuje nasza oferta, może się do nas zgłosić i poznać szczegóły. Szerokie grono zadowolonych klientów sprawia, że jesteśmy cenioną firmą na rynku.


Instalacje antenowe

Od 1992 roku firma ELMIR Lubliniec fachowo i solidnie realizuje instalacje antenowe. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami oraz urządzeniami pomiarowymi. Stosujemy materiały wysokiej jakości począwszy od przewodu antenowego, poprzez wtyki antenowe, na antenie skończywszy. Wykonujemy indywidualne instalacje anten satelitarnych i cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, instalacje antenowe w budynkach jednorodzinnych, zbiorcze instalacje antenowe w budynkach, nawet dla 1000 mieszkań. naprawy i modernizacje zbiorczych instalacji antenowych, instalacje telewizji hotelowej oraz montaż anten dużych rozmiarów dla stacji czołowych.

kliknij i dowiedz sie wiecej

Instalacje alarmowe

Firma ELMIR Lubliniec od wielu lat specjalizuje się w usługach montażu systemów alarmowych. W naszym katalogu znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości. W naszych instalacjach wykorzystujemy produkty topowych marek. Na przestrzeni lat udało nam się zainstalować ponad tysiąc kamer, setki czujników alarmowych oraz elementów kontroli dostępu, dziesiątki urządzeń kontroli dostępu, wideodomofonów czy szlabanów. Nasz doświadczony dział techniczny ELMIR Lubliniec zajmuje się projektowaniem i montażem systemów powiadamiania alarmowego. Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń alarmowych, m. in. centrale, czujki, sygnalizatory i sterowniki, jak również odpowiednie dla nich akcesoria. Wykonujemy kompleksowe zabezpieczenia, opierając się na najnowszych technologiach. Od ponad 30 lat prowadzimy również naprawę i konserwację urządzeń alarmowych. Zaprojektujemy najefektywniejsze systemy zabezpieczeń, zintegrowane z telewizją przemysłową oraz wszelkimi urządzeniami inteligentnymi.


Instalacje domofonowe

Zajmujemy się instalacją, naprawą i konserwacją systemów domofonowych i widedomofonowych. Obsługujemy firmy, wspólnoty mieszkaniowe oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Nasz firma posiada duże doświadczenie w montażu i konserwacji systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Wykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe w budynkach jednorodzinnych, instalacje w budynkach wielorodzinnych, instalacje dla całego osiedla, instalacje domofonowe oraz kontrola dostępu w obiektach biurowych oraz modernizujemy stare instalacje wieloprzewodowe na nowe cyfrowe. Wszyscy użytkownicy posiadający już systemy domofonowe bądź wideodomofonowe mogą zwrócić się do nas o pomoc przy naprawie czy konserwacji. Stosujemy urządzenia sprawdzonych, rzetelnych i niezawodnych marek.

kliknij i dowiedz sie wiecej

Inteligentny dom

Jako firma ELMIR Lubliniec zajmujemy się montażem i programowaniem systemu inteligentnego domu. Nasze usługi kierujemy do inwestorów o najwyższych wymaganiach, zarówno w zakresie jakości obsługi jak i efektu finalnego prac. Nasz system montujemy zarówno na każdym etapie budowy, jak i również w domach zamieszkałych bez konieczności przebudowy jego instalacji elektrycznej. Smart Home jest najbardziej złożoną i interdyscyplinarną instalacją w całym budynku, którą realizujemy na terenie całego województwa śląskiego oraz w powiecie lublinieckim. Mimo to korzystanie z domu Smart w jest wygodne i intuicyjne. W ramach kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych oferujemy integrację wszystkich urządzeń w jeden, centralnie zintegrowany system zarządzania.


Monitoring CCTV

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, firm oraz instytucji w zakresie sprzedaży, projektowania, montażu, serwisu oraz modernizacji systemów monitoringu CCTV. Specjalizujemy się w instalacjach standardowych oraz profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej, jak również w projektowaniu infrastruktury systemów bezpieczeństwa. Zapewniamy także usługi gwarancyjne i serwisowe oraz doradzamy w zakresie doboru profesjonalnego sprzętu oraz konserwacji systemów monitoringu CCTV. Zajmujemy się instalacją całych systemów bezpieczeństwa wizualnego. Dostarczamy usługi z zakresu serwisu i konserwacji oraz obsługi technicznej telewizji przemysłowej CCTV.

kliknij i dowiedz sie wiecej

Pompy ciepła Lubliniec
Instalacje fotowoltaiczne Lubliniec
Systemy klimatyzacji Lubliniec
Systemy wentylacji Lubliniec
Systemu rekuperacji Lubliniec
Instalacje fotowoltaiczne Lubliniec
Instalacje elektryczne Lubliniec
Instalacje odgromowe Lubliniec
Instalacje antenowe Lubliniec
Instalacje alarmowe Lubliniec
Instalacje domofonowe Lubliniec
Inteligentny dom Lubliniec

Ponad 30 lat doświadczenia w branży najlepszą gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

Pracujemy z najlepszymi producentami

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.