Stacje transformatorowe

Firma ELMIR Elektroenergetyka oferuje usługi projektowania optymalnego zasilania w zakresie niskich oraz średnich napięć. Projektujemy, wykonujemy, remontujemy a także eksploatujemy stacje transformatorowe oraz linie energetyczne w pełnym zakresie, niezależnie od wielkości oraz producenta. Dodatkowo, zapewniamy usługi projektowania, montażu i konserwacji stacji transformatorowych słupowych i wnętrzowych oraz rozdzielnic średniego i niskiego napięcia. Wykonujemy montaż prefabrykowanych modułowych stacji transformatorowych i rozdzielczych oraz budowę naziemnych stacji elektroenergetycznych. Montujemy urządzenia naziemne w obudowach kontenerowych i żelbetowych oraz urządzenia słupowe. Wykonujemy zasilania dla osiedli mieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej, zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, hal magazynowych, terenów placów budowy i innych wymagających dużej mocy zasilania.

Budowa trafostacji
i modernizacja układów pomiarowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu napowietrznych i kubaturowych stacji transformatorowych. W realizacji tego typu zleceń konieczna jest szczegółowa wiedza techniczna oraz odpowiednie doświadczenie. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają wszelkie uprawnienia do prowadzenia tego typu, specjalistycznych prac. Realizujemy stacje transformatorowe: prefabrykowane – małogabarytowe w formie kontenera, napowietrzne – słupowe, czyli instalowane na słupach – najczęściej betonowych – w sieciach wiejskich lub tymczasowo na budowach oraz wnętrzowe – zlokalizowane w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

Stacja transformatorowa dla zakładu produkcyjnego

Jesteśmy firmą ELMIR Elektroenergetyka z długoletnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Od ponad 30 lat zajmujemy się różnego rodzaju usługami z zakresu elektroenergetyki w powiecie lublinieckim oraz całym województwie śląskim oraz opolskim. Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych usług. Usługi, które oferujemy w ramach budowy stacji transformatorowej, są zgodne ze wszystkimi normami bezpieczeństwa oraz wymogami prawnymi. Budową stacji transformatorowej zajmują się wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem, którzy gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, od projektu aż do wykonania, dzięki czemu gwarantujemy terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.