Wykonawstwo instalacji elektrycznych
dla inwestycji usługowych, mieszkalnych i przemysłowych

Wykonujemy instalacje elektryczne i teletechniczne w budownictwie wielorodzinnym, przemysłowym i usługowo – handlowym. Dzięki zaawansowanemu zapleczu i najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie wykonujemy instalacje profesjonalnie, aby działały niezawodnie i funkcjonalnie. Nasza oferta obejmuje projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, realizowanie przyłączy niskiego i średniego napięcia, dostarczanie rozdzielnic niskiego i średniego napięcia, dostarczanie stacji transformatorowych, usługi instalacyjne dla oświetlenia awaryjnego i podstawowego, usługi dla instalacji siłowych, wykonywanie gniazd wtykowych, instalacji odgromowych, uziemienia, wyrównania potencjałów, wykonywanie systemów zasilania rezerwowego oraz dostarczanie agregatów prądotwórczych i UPS-ów.

Projekty instalacji elektrycznych

Osoby realizujące każde zlecenie to doświadczeni i certyfikowani projektanci, którzy mają wszelkie uprawnienia budowlane do realizacji projektów instalacji elektrycznych w Lublińcu oraz na terenie całej Polski. Stworzymy dla Ciebie projekt instalacji elektrycznej wraz z projektem sieci energetycznej dla dowolnego budynku i obiektu. ELMIR Lubliniec oferuje kompleksowe usługi związane z obsługą sieci energetycznej, a jedną z najczęściej wybieranych usług projektowych jest dokumentacja techniczna instalacji elektroenergetycznej..

Kompleksowa realizacja instalacji elektrycznej

Jako firma ELMIR Elektroenergetyka jesteśmy przy tworzeniu instalacji elektrycznych od projektu poprzez przyłączenie obiektu do sieci energetycznej oraz wykonanie w nim wewnętrznej instalacji elektrycznej składającej się z punktów odbioru energii elektrycznej takich jak punkty oświetleniowe ,gniazda wtykowe czy też zainstalowane na stałe odbiorniki elektryczne.

Nasza specjalizacja to branża elektryczna

Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna musi być bezpieczna nawet jeśli korzystający z niej zachowują się w sposób nierozsądny dlatego wykonując nasze prace stosujemy się do obowiązujących norm i zasad bezpieczeństwa. Standardowo każda wykonana przez nas instalacja jest badana pod kątem bezpieczeństwa użytkownika i dotrzymania jakości zasilania przy użyciu najlepszego sprzętu pomiarowego posiadającego odpowiednie dopuszczenia i certyfikaty ,każde badanie opatrzone jest stosowną dokumentacją. W ramach swoich usług proponujemy wykonanie zasilania podstawowego obiektu, zasilania gwarantowanego obiektu UPS, instalacje gniazd, instalacje oświetlenia, prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych, montaż baterii, kondensatorów, instalacje urządzeń dedykowanych, oświetlenie terenu, świetlenie akcentujące oraz alternatywne źródła energii w tym instalacje fotowoltaiczne.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.