Modernizacja linii technologicznych
dla obiektów produkcyjnych i przemysłowych

Zajmujemy się również modernizacją istniejących linii technologicznych, wykonujemy prace w celu przyspieszenia produkcji, przestrzegania norm BHP. Nasze kompleksowe wsparcie dotyczy zakresu elektrycznego oraz elektro energetycznego, gdzie najbardziej popularnymi modernizacjami są wstawianie nowych urządzeń, ulepszenia maszyn starego typu, bądź zmiany sterowania. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy liderem w powiecie lublinieckim w modernizacji linii technologicznych, co potwierdzają wieloletnie współprace ze znanymi, lokalnymi zakładami przemysłowymi oraz produkcyjnymi.

Wsparcie elektroenergetyczne dla modernizacji zakładów producyjnych

Podejmujemy się wykonastwa na rożnych etapach działalności. Począwszy od pomysłu inwestora i wskazania lokalizacji, poprzez modernizację istniejącego zakładu / obiektu po wykonanie projektu po wprowadzeniu niewielkich zmian w funkcjonujących obiektach przemysłowych. Jako firma ELMIR Elektroenergetyka w ramach wsparcia w modernizacji realizujemy m.in. montaż i remonty instalacji elektrycznej w obiektach przemysłowych, nadzór, przeglądy i konserwacje zasilania 20kV, przeglądy, konserwacje, naprawy napędów elektrycznych, pomiary elektryczne, modernizacje instalacji elektrycznych, montaż, remonty, konserwacje i przeglądy oświetlenia wewnętrznego, przeglądy oraz naprawy urządzeń dźwigowych podlegających UDT oraz montaż szynoprzewodów.

Przenoszenie maszyn
oraz linii produkcyjnych

Oferujemy kompleksowe przenoszenie maszyn, w ramach których przeprowadzamy transfer urządzeń oraz relokację linii produkcyjnych, które obejmują demontaż mediów w obecnym miejscu, przenoszenie maszyn i ich transport, a także wykonanie nowych przyłączy w miejscach docelowych.Przenosimy nie tylko pojedyncze maszyny przemysłowe, ale również rozbudowane linie produkcyjne, co często jest koniecznością w bardzo wielu branżach. Przenoszenie linii produkcyjnych jest przeprowadzane przez nasz doświadczony zespół techników, inżynierów i mechaników przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu oraz pojazdów niezbędnych do sprawnego, bezpiecznego i terminowego transportu maszyn i linii produkcyjnych. Podczas całego procesu dbamy o bezpieczeństwo maszyn poprzez ich odpowiednie zabezpieczenie oraz postępujemy według ściśle określonych schematów. Montaż i demontaż maszyn przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami producenta. Podczas pracy staramy się zachować wyjątkową ostrożność oraz w jak najmniejszym stopniu zaburzyć pracę zakładu.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.