Wykonawstwo instalacji odgromowych
dla inwestycji usługowych i przemysłowych

Specjalizujemy się w instalacjach odgromowych na różnego rodzaju obiektach budowlanych. Zajmujemy się projektami instalacji odgromowej oraz ich wykonaniem. Do wykonanych przez nas instalacji odgromowych dostarczamy protokół odbioru, w skład którego wchodzą metryka urządzenia -protokół z pomiarów, schemat instalacji odgromowej, gwarancja, deklaracje zgodności na użyte elementy oraz skan uprawnień. Nasza firma wykonuje instalacje odgromowe w powiecie lublinieckim oraz na terenie całej Polski, dlatego każdy kogo zainteresuje nasza oferta, może się do nas zgłosić i poznać szczegóły. Szerokie grono zadowolonych klientów sprawia, że jesteśmy cenioną firmą na rynku.

Montaż instalacji odgromowej

ELMIR Elektroenergetyka jako firma dbająca kompleksowo o zabezpieczenie rozmaitych typów budynków i terenów otwartych swoje działania także skupia na systemach instalacji odgromowej. Oferujemy montaż, oraz działania takie jak konserwacja czy naprawa aktywnych instalacji odgromowych i piorunochronów, bazując głównie na produktach najlepszych producentów, produkujących doskonale dopracowane systemy odgromowe i prewencyjne.

Współpracujemy z największymi zakładami w powiecie lublinieckim

W naszej firmie ELMIR Elektroenergetyka oferujemy projektowanie oraz montaż instalacji odgromowych w dwóch systemach. Pierwszy to tradycyjny piorunochron składający się ze zwodów rozmieszczonych na dachu i połączonych z licznymi przewodami odprowadzającymi, a także uziemiającymi. Drugi zaś to ukryty system instalacji odgromowej. Stanowi on doskonałe rozwiązanie dla Klientów z Lublińca oraz całego województwa śląskiego, którym zależy zarówno na bezpieczeństwie, jak i estetycznym wyglądzie budynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym realizacjom możesz mieć pewność, że nasze instalacje odgromowe to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, abyś czuł się w swoim domu albo przedsiębiorstwie całkowicie bezpiecznie.

Najlepsi producenci gwarancją najwyższej jakości

ELMIR Alfa Elektro Lubliniec

Pomiary elektryczne Sonel Lubliniec
Hager ELMIR Lubliniec
ABB Elektryka Lubliniec ELMIR
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.